הרמת קמטי הבעה / הרמת פנים

קמטי הבעה נוצרים כתוצאה מפעולות חוזרות ונשנות של שרירי הפנים והבעות מסויימות כגון: חיוך, כיווץ העיניים והגבות מפני השמש, קימוט המצח בעת מחשבה וכדומה. קמטי הבעה מתחילים להופיע עוד לפני גיל30, עם השנים כאשר עורנו מאבד מהאלסטיות ויכולת המתיחה הטבעית שלו, אט אט נוצרים להם קמטי ההבעה בפנים על המצח, בין הגבות, סביב העיניים, בצידי הפה או סביב השפתיים. כיום ניתן לבצע מילוי או מתיחה של קמטים אלו באמצעים טכנולוגיים מתקדמים.

שיטות הטיפול:

מילוי קמטי הבעה בצורה קבועה או באופן זמני נעשה על-ידי הזרקת חומרי מילוי המשמשים תחליף לנפח הפנים שאבד ולמילוי השקעים והקמטים שנוצרו. חומצה היאלרונית המשתלבת עם זו הקיימת ברקמות, מקנה נפח ולחות, מותחת את השכבה החיצונית של העור ומקנה לפנים מראה אסתטי וצעיר יותר.

ליהנות מהמראה החדש שלך ולהרגיש מצוין

מילוי קמטים בהזרקות נקודתיות של בוטוקס. החומר החודר לרווח שבין תא העצב לבין השריר משתלב בהרמוניה מושלמת לרקמה בה הוא מוזרק, עוצר את הפרשת האצטילכולין ומונע את כיווץ השריר הגורם לקמטים. החומר הפולימרי הגמיש ניתן לעיצוב לאחר ההזרקה, ממלא את הקמט ולאחר העיצוב החלקת עור הפנים תתבצע מעצמה

הרמת הפנים על-ידי שימוש בחוטים רפואיים מהמתקדמים בעולם האסתטיקה, שיטה שמשמשת גם כפעולת מניעה מקמטים והיא מהירה ולא פולשנית. הפעולה הננקטת היא החדרת חוטים רפואיים זעירים ודקיקים אל מתחת לעור הפנים ויוצרים באמצעותם שכבה המחזקת את התאים והרקמות ומותירה עור פנים מתוח, צעיר חיוני ויפה.

להתייעצות עם ד"ר דניצ'ק ולקביעת תור, מלאי את הפרטים

THE SYMPHONIES

הטיפולים המנצחים

המבחר, האיכות, החדשנות, הידיים של המאסטרו והתוצאות