פיסול פנים חדשני וטבעי
ליצירת מראה טבעי ומושלם

פיסול פנים עליונות
מצח, גבות, רקות, עצמות לחיים ואף

פיסול פנים תחתונות
קו הלסת והסנטר

ליצירת מראה טבעי ומושלם.

First Esthetic Clinic וד"ר דניצ'ק העומד בראשה גאים להציג
שתי פריצות דרך במקום אחד:
פריצת דרך מדעית – פיסול מוקפד בעזרת הזרקה של חומרים רפואיים חדישים המבטיח החלקה, הצרה, הרמה ומתיחה טבעית של הפנים.

פריצת דרך טכנולוגית – פיסול מדויק בעזרת חוטים רפואיים מוצקים, חזקים ומתקדמים המבטיח העלמת קמטים והרמה אופטימלית טבעית של כל אזורי הפנים.

ליהנות מהמראה החדש שלך ולהרגיש מצוין

פיסול חדשני וטבעי להרמת פנים
באזור קווי הבעה בין האף, הפה וקו הלסת

ליהנות מהמראה החדש שלך ולהרגיש מצוין

חשוב לדעת!
הן החומרים הרפואיים והן החוטים הרפואיים בהם אנו עושים שימוש מייצרים קולגן (חלבון סיבי בעל חוזק רב למתיחה) ואלסטין (חלבון סיבי המעניק גמישות) ושניהם משלימים את יצירת המופת, ממש כמו יין-יאנג, ושומרים על תוצאות פיסול הפנים לאורך שנים.

השימוש בחומרים החדישים ובחוטים המתקדמים חייב להיעשות אך ורק על-ידי רופא מיומן ומנוסה.
ד"ר דניצ'ק הנו בעל רישיונות בין-לאומיים לטיפול בחוטים וחומרים ובעל ניסיון רב של אלפי מטופלים בארץ ובחו"ל.

איכות בלתי מתפשרת
First Esthetic Clinic וד"ר דניצ'ק העומד בראשה עושים שימוש אך ורק בחומרים וחוטים רפואיים מהתקדמים בעולם:

להתייעצות עם ד"ר דניצ'ק ולקביעת תור, מלאי את הפרטים

כל מה שחשוב לדעת על טיפול פנים טבעי

ההגדרה המתאימה ביותר לפיסול פנים טבעי היא מתיחת פנים ללא צורך בניתוח. ההתייחסות החדשנית לתהליך החזרת המראה הרענן והצעיר למטופלת מאפשרת פיסול פנים, שפתיים ואף בשיטת טיפול הוליסטית שאינה מצריכה ניתוחים פולשניים הכרוכים בזמן החלמה ממושך. אף אחד אינו חסין בפני הזמן או כוח הכבידה, תהליך התבגרות העור משפיע על כל אחד ואחת, כמובן באופן אישי ומשתנה מאדם לאדם, ויש הגורסים כי עדיף שלא לחכות עד שנוצרים בפנינו קמטים עמוקים, צניחה של אזור הגבות והעפעפיים, קו הלסת ורפיון הצוואר– ולהתחיל לשמר, ובעיקר לשפר, את מראה הפנים שלנו כבר לפני הופעת תסמיני הזמן.
מלבד תהליך ההזדקנות הטבעי קיימים גורמים נוספים המשפיעים על מראה מבוגר, רפוי או נפול ועייף של הפנים והם כמובן אורח חיים לקוי, תזונה לא מאוזנת, מחסור בויטמינים, עישון וחשיפה מוגברת לקרני השמש. מניסיוננו רב השנים ומאלפי המטופלות תחת ידיו של המאסטרו, התגבשה ההבנה כי קמטי הבעה וקמטוטים דינמיים בפנים אינם בהכרח אחראיים למראה מבוגר, ניתן לטשטש ולעדן את קיומם אך יש להימנע מהיעלמותם המוחלטת שכן, אנחנו רוצים מראה פנים טבעי, חיוני ובעל הבעות ולא מסכה נטולת תווי פנים אישיים.אומנות פיסול הפנים מותאמת אישית לכל אדם על-פי מבנה פניו בתהליך אבחון ייחודי ואישי על-ידי ד"ר דניצ’ק.

פיסול הפנים החדשני המוצע אצלנו מתחלק לשני אזורים של הפנים: פיסול פנים עליונות: מצח, גבות, רקות, עצמות לחיים ופיסול אף ופיסול פנים תחתונות: קו הלסת והסנטר.

בפיסול הפנים אנחנו מחזירים את הנפח היכן שרצוי, מרימים אזורים אנטומיים ספציפיים ומגדירים מחדש את מסגרת הפנים בצורה הרמונית וסימטרית להשגת מראה טבעי, רענן ומתוח. כל זאת כאשר שתי מטרות עיקריות עומדות לנגד עינינו – שינוי המראה הקיים ללא קשר לגיל המטופל, מקרים בהם יש צורך בתיקונים כמו פיסול אף ללא ניתוח, מילוי שקעי עיניים, הרמת מצח או גבות, תיקון סנטר וכן הלאה. והמטרה השנייה היא שיפור המראה הקיים באמצעות מילוי ועיבוי להשבת נפח אל המקום הזקוק להם או טשטוש קמטים ברקמות הפנים השונות.

שיטת פיסול מבוקשת ופופולרית אצלנו במרפאות היא השיטה לפיסול אף ללא ניתוח, כשהמטרה בשיטה זו היא חלופה לניתוח אף באמצעות מילוי ותיקון פגמים בעזרת הזרקות של חומצה היאלורונית. פיסול האף נעשה על-ידי הזרקת החומצה באזורים שונים על-מנת לתקן בליטות, מילוי שקעים בצידי האף, יישור עצם האף ותיקון אסימטריות. זה בדיוק הטיפול אידיאלי לכל מי שחושש לעבור ניתוח פולשני או לצעירים שעדיין מתבגרים וגופם עוד עובר שינויים. השיטה מאפשרת לעצב בקלות, תוך חזרה מהירה לשגרה, אף מושלם טבעי ופרופורציונלי למבנה הפנים.

טיפולי פיסול פנים נעשים באמצעות שתי פריצות דרך יוצאות דופן:

פריצת דרך מדעית – פיסול מוקפד בעזרת הזרקה של חומרים רפואיים חדישים המבטיח החלקה, הצרה, הרמה ומתיחה טבעית של הפנים.

פריצת דרך טכנולוגית – פיסול מדויק בעזרת חוטים רפואיים מוצקים, חזקים ומתקדמים המבטיח העלמת קמטים והרמה אופטימלית טבעית של כל אזורי הפנים.

פיסול פנים טבעי – אופן הטיפול

חיטוב ועיצוב הפנים נעשה באמצעות הזרקה של חומצה היאלורונית (היאלורונן) תוך התאמה מושלמת בין הריכוז, הסמיכות והמיקוד לאזורים הספציפיים. החומצה ההיאלורונית שהינה חלבון רב-סוכר שכבר מיוצרת בגופינו ונספגת בו ביעילות ולרוב ללא תופעות לוואי, ממלאה תפקיד מרכזי בעיכוב תהליכי ההזדקנות של העור- מעבה נפחים חסרים ומחליקה ומעלימה קמטים. לאחר הזרקתה לאזורים הייעודיים, החומצה נספגת ברקמות העור ומתמזגת עם זו הקיימת. מה שתורם להשפעתה המתמשכת על עור הפנים הוא עידוד הגוף באמצעות ההזרקה לחידוש צמיחה של תאי עור חדשים ולהאצת קצב ייצור הקולגן והאלסטין, החלבונים שתורמים למיצוק וגמישות העור.

טשטוש והחלקת קמטים בשליש העליון של הפנים מתבצע גם באמצעות הזרקת בוטוקס, קוקטייל חלבונים העוברים הפקה בתנאי מעבדה סטריליים, כאשר החומר המוזרק מחליש ומרפה את השרירים הגורמים לירידת אזור הגבות, מפחית את תופעת הצניחה, מה שתורם גם לפתיחת אזור העיניים, מרפה את שרירי ההבעה בין הגבות ונותן אפקט של מצח מורם.

את ההשפעה ניתן לראות מיד וככל שעובר הזמן התוצאות מתייצבות ומתקבלת תוצאה של מתיחת פנים טבעית, מראה פנים הומוגני, אסתטי, חיוני ורענן. אתם לא תוכלו שלא להתאהב בעצמכם מחדש.

דרך נוספת מהפכנית ויעילה להרמה ומתיחה של אזורים ספציפיים בפנים כגון: הרמת מצח, הרמת גבות וקו הלסת היא באמצעות חוטים רפואיים מהמתקדמים בעולם האסתטיקה. החוטים מוחדרים אל נקודות מדוייקות הנבחרות מראש ומושכים בעדינות כלפי מעלה את הרקמות הנפולות תוך מיצובם במיקום אידיאלי וטבעי בהתאם למבנה הפנים של המטופל. החוטים בהם אנו משתמשים נמסים ונעלמים ללא תופעות שליליות כלשהן.

החוטים מעודדים את הגוף להגביר את קצב הייצור של הקולגן והאלסטין, החלבונים התורמים לשיפור האלסטיות והמרקם של עור הפנים, שניהם יחד משלימים את יצירת המופת ושומרים על התוצאות לאורך שנים.

למה לצפות לאחר הטיפול?

פיסול פנים מעניק תוצאות מיידיות, אינו כרוך בזמן החלמה ממושך, הטיפול הוא מרפאתי ולכן לאחר סיום ההליך ניתן לחזור לשגרת היום-יום, אך רצוי להימנע מפעילות מאומצת במהלך הימים הראשונים לאחר הטיפול.

לאחר פיסול פנים ייתכנו תופעות לוואי קלות כמו נפיחות ואי-נוחות באזורי ההזרקה, שטפי דם קטנים ואדמומיות, אך הן יחלפו בתוך ימים ספורים והתוצאה המתקבלת נראית טבעית, הרמונית וקוצרת מחמאות.

למי מתאים טיפול פיסול הפנים?

פיסול פנים מתאים לכל מי שחש כי פניו התבגרו ואיבדו את חיוניותם, לכל מי שחושש לעבור ניתוח פולשני ומכאיב, לכל מי שסובל מפגמים אסתטיים הגורמים לאי-נוחות ולכל אישה או גבר אשר מעוניינים בפיסול פנים טבעי כדי לרענן ולהצעיר את מראה פניהם בצורה טבעית ומחמיאה.

שימור תוצאות פיסול הפנים

בכדי לשמר את תוצאות פיסול הפנים, מומלץ לעשות רענון, טיפול תחזוקתי, אחת לשנה. אמנם החומרים האיכותיים בהם נעשה השימוש עמידים ונותרים למספר שנים וחלקם אף באופן קבוע, תהליך התבגרות והזדקנות העור ממשיך בשלו. לכן כדי שלא יהיה צורך להתחיל את תהליך הפיסול שוב מההתחלה, מספיק יהיה לעשות רענון קל באופן מניעתי כדי לשמר את הקיים, כמו שיש צורך לשמר כל דבר טוב בחיים.

למרפאתנו First Esthetic Clinic  והעומד בראשה ד"ר דניצ’ק, ניסיון רב שנים בעיצוב ופיסול פנים בשיטות המתקדמות והבטוחות ביותר וללא ניתוח. החוטים וחומרי המילוי הנמצאים בשימוש במרפאה הם כולם באיכות הגבוהה ביותר עם אישור ה-FDA אמריקאי או ה-CE האירופי.

THE SYMPHONIES

הטיפולים המנצחים

המבחר, האיכות, החדשנות, הידיים של המאסטרו והתוצאות