פיסול אף ללא ניתוח

האף שלנו בשל מיקומו הבולט במרכז פנינו הוא בעל חשיבות אסתטית רבה. מכיוון שהוא נקודת הפוקוס המרכזית של הפנים ובמקרים רבים משפיע על כלל מראה הפנים, הוא גם עלול להוות סיבה לתחושת חוסר ביטחון ודימוי עצמי נמוך אצל רבים המרגישים כי אפם ‘אינו מושלם’, בין אם הוא ארוך מדי, רחב מדי, פחוס או בין אם נושא פגמים שונים.

שינוי או תיקון פגמים במראה האף יכול לשנות לטובה את כל מראה הפנים. עיצוב ופיסול אף מאפשר ליצור אף חדש ומעוצב במראה טבעי ואסתטי המתאים באופן סימטרי ובמראה פרופורציונלי בין כל איבר ואיבר בפנים.

פגמים אסתטיים במראה האף, אשר בעבר הצריכו לעבור ניתוח אף פלסטי, כיום ניתנים לתיקון עם פיתוחם של חומרי מילוי מתקדמים ומגוון שיטות טיפול ופתרונות חדישים לפיסול אף ללא ניתוח, ללא כאבים מיותרים, חשש או תקופת החלמה ארוכה.

ההליך הנקרא עיצוב ופיסול אף ללא ניתוח הינו הליך חדשני המאפשר הזרקת חומרי מילוי ייעודיים ואיכותיים אשר באמצעותם ניתן לעדן, ליישר ולשפר את גבנון האף, להגדיר ולהרים את קצה האף ואף ‘לבנות’ מחדש אף יפה וטבעי ללא מגע סכין.

ב- First Esthetic Clinic  אנו משתמשים בטכנולוגיות הזרקה של חומרי מילוי ברמה הגבוהה ביותר ובשיטה חכמה ובטוחה של חוטים רפואיים מסיסים פורצי דרך המעודדים ייצור קולגן ואלסטין ואלה מובילים ליישור, הרמה ופיסול של האף כחלופה לניתוח וליצירת מראה אף טבעי ומושלם.

האנטומיה של האף האנושי

צורתו החיצונית של האף נוצרת על-ידי השלד שלו, שלד האף מורכב מזוג עצמות הצמודות זו לזו ומהוות את החלק העיקרי של גבנון האף, לעור המכסה את האף אין צורה משל עצמו הוא מכסה את מבנה עצמות שלד האף. מחיצת האף היא בעלת מבנה גרמי וסחוסי והיא ניצבת למישור הפנים, היא גם מהווה את המשך הגבנון ואורכה תורם לאורכו של האף כולו. משני צידי המחיצה נמצא זוג סחוסים שחלקם העליון מתחבר אל המחיצה, יחד הם מהווים את המשך הצורה המשולשת שיוצרות עצמות האף, הם מהווים תמיכה לעור ומאפשרים מעבר חופשי ותקין של אוויר.

אילו פעולות ניתן לבצע בפיסול אף ללא ניתוח?

פיסול אף משפר, מאזן ומתקן אסתטית פגמים קיימים באף או כאלה שנגרמו כתוצאה מניתוח לא מוצלח וביניהם: תיקון והסוואת בליטות עצם או סחוס, פגם צורני, יישור פרופיל האף או ‘גבנון’ האף, הרמת קצה האף, מילוי שקעים או קמטי הבעה בצידי האף, תיקון אסימטריות או עידון נחיריים.

כבר ציינו שזה לא ניתוח?

למי מתאים פיסול אף ללא ניתוח?

ההליך מהווה פתרון אידיאלי לכל מי שאינו מרוצה ממראה אפו ומעוניין בשינוי לטובה אך חושש מהליך פלסטי פולשני כמו ניתוח הצורך חיתוך, חומרי הרדמה והחלמה ארוכה וכואבת. כמו גם למי שעבר ניתוח אף כושל.

יתרונות הטיפול לפיסול אף ללא ניתוח?

  • מבחינה אסתטית הטיפול מעניק יכולת דיוק מירבית, שיפור ותיקונים עדינים במראה האף תוך שמירה על מראה טבעי לחלוטין.
  • התיקון הוא זמני שניתן לשימור באמצעות טיפול תקופתי ובכך מתאים למי שחושש מביצוע פעולה בלתי הפיכה שאולי יצטער עליה בעתיד ולמי שמתלבט האם לעבור ניתוח פלסטי באף.
  • הטיפול מהווה פתרון למי שחוששים מהליך כירורגי כאבים ותקופת החלמה ארוכה או למי שנמצאים בקבוצת סיכון להליך ניתוחי תחת הרדמה.
  • הטיפול נותן מענה מהיר גם למי שנמצא לפני אירוע חשוב, ניתן לעבור את ההליך כשבועיים לפני האירוע ולהגיע אליו עם המראה החדש והמשופר ללא כל סימן לכך שנעשה כל הליך רפואי.
  • הטיפול הוא פשוט, נעשה בזמן קצר ונמשך כחצי שעה ללא הכנה מיוחדת לטיפול. הטיפול נעשה ללא הרדמה אלא רק באמצעות חומרי אילחוש מקומיים ואין צורך בזמן החלמה או התאוששות ארוכה וניתן לחזור לשיגרה היום-יומית מיד לאחריו.
  • אין כל חשש לסיכון או סיבוך רפואי. פיסול אף אינו כרוך בסיכון, אינו דורש את חיתוך העור או התערבות במבנה העצמות והסחוסים, חומרי המילוי מוכרים וברמה הגבוהה ביותר ואתם נמצאים תחת ידיו הבטוחות והמיומנות של המאסטרו, ד"ר דניצ’ק.

כיצד מתבצע פיסול אף?

עיצוב ופיסול אף ללא ניתוח מבוצע במרפאה, תחת ידי המאסטרו בהליך קצר ובטוח, תוך שימוש בחומרי מילוי איכותיים, חומצה היאלורונית או קלציום (סידן) בעלי אפקט אסתטי לטווח ארוך שעברו את כל אישורי האיכות הקפדניים בארץ ובעולם.

לאחר הליך האיבחון ובחירת אופן וחומרי המילוי, איזור הטיפול יעבור חיטוי אנטיספטי ויימרח בחומר אלחוש מקומי, כדי למנוע את תחושת האי-נעימות מההזרקות. הטיפול עצמו אורך כ-30 דקות אשר במהלכן כמויות מדודות ומדוייקות של חומר מילוי מוזרקות על נקודות שונות באף, שכמובן נבחרו בקפידה על-ידי הדוקטור, וזאת באמצעות מחטים דקות ועדינות כך שההזרקה כמעט ואינה מורגשת. לאחר שהחומר הוחדר אל תוך העור ולמקומות הייעודיים הדוקטור יעסה בעדינות ויפסל את האף כדי למקם את החומר במיקום הרצוי לפי התוצאה המבוקשת תוך יצירת הרמוניה בין האף החדש לבין מראה הפנים.

המרכיב החשוב ביותר בפיסול אף הוא התכנון שלו וכאן הצלחת העיצוב ומראה האף המעוצב מחייבת טביעת עין מדוייקת ומיומנות ידיים רבה של המאסטרו. ביצוע ההזרקות ומינון נכון של חומרי המילוי גם היא מיומנות נדרשת על-מנת שלא לפגוע בכלי דם עדינים המשופעים באיזור האף והפנים, בחירת האיזורים הנכונים על-מנת לתקן ולהביא למראה האף החדש תוך שביעות רצון מלאה של המטופל וכמובן במראה מושלם וטבעי לחלוטין.

הליך חדשני נוסף המשמש להרמת אף ללא ניתוח, הוא השימוש בחוטים רפואיים, אשר בעזרתם ניתן לשלוט יותר בעיצוב מראה האף וממש ‘להרים’ את האף. הכנסתם נעשית, גם היא בדומה להזרקת חומרי המילוי, בהליך קצר ופשוט שנעשה תוך הרדמה מקומית בעת שהחוטים הדקיקים מוחדרים באמצעות מחטים זעירות על נקודות מדוייקות שנבחרו מראש, הדוקטור מתחיל את הליך המתיחה וההרמה ומעצב את האף בצורה אסתטית ומותאמת לפנים. החוטים המוחדרים מעודדים את הייצור המוגבר של הקולגן והאלסטין ומשפרים לחלוטין את מראה העור וגמישותו, מה שהופך את תוצאת הטיפול לעוד יותר טבעית ומושלמת.

לעיתים כדי להגיע לתוצאה האופטימלית ניתן לשלב בין כמה מהטכניקות במהלך הטיפול.

תהליך ההחלמה מפיסול אף ללא ניתוח

מדובר בהליך קצר, עם זמן החלמה קצר ומעט תופעות לוואי ואת התוצאה המרהיבה ניתן יהיה לראות מיד לאחר ההזרקה. לא אמורה להיות כל בעיה בחזרה לתיפקוד רגיל לפי ההנחיות שניתנות לכל מטופל. תופעות הלוואי שעלולות להיגרם לאחר מכן הן בעיקר אדמומיות, רגישות קלה, נפיחות בעיקר באיזורי ההזרקה וזאת בשל ריבוי כלי דם עדינים באיזור האף והפנים, אלה יחלפו לאחר מספר ימים וניתן להפחיתם באמצעות קומפרסים, נוגדי כאב וראש מורם.

מהן ההוראות למטופל לאחר ההליך?

על מנת לשמור על התוצאה יש להימנע מפעילות ספורטיבית, שהייה וחשיפה לחום כגון סאונה או ג’קוזי, הרכבת משקפיים או מריחת איפור כ- 24 שעות לאחר ההליך.

לכמה זמן תחזיק תוצאת פיסול אף?

תוצאות פיסול אף ללא ניתוח מחזיקות מעמד בין שנה לשנתיים, בהתאם למקרה הספציפי ומשתנה בין מטופל למטופל. בשל העובדה כי החומצה ההיאלורונית, או לצורך העניין כל חומר מילוי אחר, אינה נשמרת לנצח אלא נספגת בגוף לאחר פרק זמן מסויים.

על-פי המלצת הדוקטור המטופל יגיע לביקורת ולחידוש הפעולה כעבור פרק זמן נקוב ובהתאם למקרה הספציפי הנדון.

לסיכום

הליך פיסול אף ללא ניתוח הוא הליך אסתטי רפואי שנעשה באמצעות חומרי מילוי איכותיים כמו חומצה היאלורונית או קלציום (סידן) טבעי ומבוצע בדומה לתהליך של מילוי קמטים על-ידי הזרקה מדודה ומדוייקת אל תוך רקמת העור באיזורים ספציפיים שהוגדרו מראש.

מדובר בהליך קצר שאורך עד 30 דקות המציע אפשרות קלה, מהירה ויעילה לעיצוב מחדש של מראה האף, יחד עם יתרונות אלה יש לזכור כי חומרי המילוי נספגים בגוף לאחר כשנה-שנתיים, ויש צורך לחזור על ההליך.

כדי לקבל תוצאה טבעית מחמיאה והולמת למראה הפנים של כל מטופל, וכדי להימנע מזיהומים, תופעות לוואי לא רצויות או חלילה נזק אסתטי שיפגע במראה הפנים, חשוב מאוד לבחור ברופא מקצועי, מיומן ובעל ניסיון עשיר העובד בתנאי הגיינה סטריליים ועושה שימוש אך ורק בחומרים איכותיים שעברו אישורי איכות קפדניים בארץ ובעולם.

פיסול אף, בדומה לפיסול ועיצוב הפנים, צריך להיעשות בידי מאסטרו אמיתי שניחן בעין חדה, דיוק ומיומנות גבוהה הן בבחירת איזורי ההזרקה, בשימוש בחומרים המתאימים והן בעיצוב ופיסול האף ליצירת מראה מושלם והולם לכל מטופל תוך שמירה על מבנה פנים הרמוני ומראה טבעי.

 

למרפאתנו First Esthetic Clinic  והעומד בראשה ד"ר דניצ’ק, ניסיון רב שנים בטיפול אסתטיקה ויופי בשיטות המתקדמות והבטוחות ביותר וללא ניתוח. כל חומרי המילוי הנמצאים בשימוש במרפאה הם כולם באיכות הגבוהה ביותר עם אישור ה-FDA אמריקאי או ה-CE האירופי.

להתייעצות עם ד"ר דניצ'ק ולקביעת תור, מלאי את הפרטים

THE SYMPHONIES

הטיפולים המנצחים

המבחר, האיכות, החדשנות, הידיים של המאסטרו והתוצאות