עיצוב ועיבוי שפתיים בעזרת מילוי טבעי

למראה טבעי ופרופורציונלי לפנים של שפתיים מעוצבות בעזרת מילוי של חומצה היאלורונית (היאלורונן) ייעודית הנחשבת לחומר טבעי לגוף, המפחית קמטוטים בשפה, מעבה את השפתיים, מחזיר נפח שאבד ומניב תוצאות מושלמות.

לפני
אחרי
לפני
אחרי
לפני
אחרי
לפני
אחרי
לפני
אחרי

יופי של טיפול. יופי של תוצאות.

עיצוב ועיבוי שפתיים בעזרת מילוי טבעי הנם טיפולים חדשניים, פשוטים, ידידותיים למטפל ולמטופל ונטולי כאב.

ליהנות מהמראה החדש שלך ולהרגיש מצוין

חשוב לדעת!

השימוש בחומר חייב להיעשות אך ורק על-ידי רופא מיומן ומנוסה. ד"ר דניצ'ק, העומד בראש First Esthetic Clinic, הנו בעל רישיונות בין-לאומיים לטיפול ברפואה אסתטית ובעל ניסיון רב של אלפי מטופלים בארץ ובחו"ל.

כל מה שחשוב לדעת על עיצוב ועיבוי שפתיים

השפתיים הן מאז ומתמיד חלק עיקרי ומהותי באסתטיקה של הפנים. מבחינה אבולוציונית גברים חושקים יותר בנשים בעלות שפתיים מלאות וחושניות המקושרות, לפי מספר מחקרים מדעיים, לרמות אסטרוגן גבוהות ויכולת רבייה.


לשפתיים יפות ומושכות יש מספר מאפיינים אוניברסליים כמו יחס בין גובה השפה העליונה לתחתונה שהוא שליש לשני שליש בהתאמה, הקשת בגבול העליון המרכזי של השפה העליונה המכונה ‘קשת קופידון’, יחס המרחק בין השפתיים לאף ובין השפתיים לקצה הסנטר גם הוא שליש לשני שליש בהתאמה, רוחב שפתיים השווה למרחק בין האישונים ושפה תחתונה בשרנית מעט יותר מהעליונה כאשר אזור הזוויות בין הלב של השפה העליונה מוגבה מעט.

הביקוש המתמיד לעיצוב השפתיים איננו דבר חדש. מילוי או עיבוי שפתיים נחשב לאחת הפעולות הנפוצות והמבוקשות ביותר בתחום הרפואה האסתטית, התהליך הפשוט יחסית נעשה באמצעות הזרקת חומצה היאלורונית (היאלורונן) ברמה הגבוהה ביותר ובדרגות סמיכות עדינות בכדי למלא ולעצב את השפתיים בצורה טבעית, רכה וחושנית  ובכדי לשמר את הלחות הטבעית של השפה, כדי להשיג את התוצאה המיטבית ביותר שתשלב את מראה הפנים שלכם באופן הרמוני.

 

עם השנים שחולפות להן, יחד עם שאר איברי הפנים, גם השפתיים שלנו מאבדות מהנפח הטבעי שלהן ולעיתים, הודות לכוח הכבידה, אף לצנוח כלפי מטה. גם גורמים חיצוניים כגון חשיפה מוגברת לקרני השמש, חשיפה לעשן סיגריות וזיהום אוויר או תזונה לא מאוזנת תורמים משמעותית על ייבוש עורנו ומראה הפנים שלנו, מבגרים אותנו ומשנים כליל את ההבעה. אך גם מי ששמר על אורח חיים בריא ומאוזן עלול לסבול מעור נפול וקמטוטים באזור השפתיים בשל השימוש היום-יומי האינטנסיבי של שרירי הפנים.

גם אנשים שנולדים באופן טבעי עם שפתיים דקות, שפתיים לא משורטטות או סימטריות מבקשים בבגרותם לעבור טיפול לעיבוי שפתיים, למלא אותן באופן סימטרי כך שיתאים ויחמיא לפנים שלהם. טיפול זה בקרב צעירים ניתן לבצע מגיל 18 ומעלה בתום תהליך הגדילה וההתבגרות של עור הפנים.

 

שפתיים בשרניות ומלאות הן הפנטזיה של כולנו, נשים כגברים. החיפושים הרבים במנועי החיפוש אחר ‘עיבוי שפתיים’ ו’עיבוי שפתיים מחיר’ יעידו על כך.  השאיפה לשפתיים מושלמות באמצעות עיבוי שפתיים מלווה בחששות מהתוצאה שתתקבל, כשהגרוע מכל הוא מראה מוגזם, מלאכותי, ‘ברווזי’ ושינוי קיצוני של מראה הפנים. חשש נוסף הוא מפני היווצרות גבשושיות ונפיחויות מלאכותיות ולא טבעיות באזור השפתיים, מה שלרוב נגרם בשל שיטת טיפול לא נכונה ומתאימה לבעיה או משימוש בחומרי מילוי לא איכותיים ומתאימים. הסיבות לחששות הן מובנות אך הן נובעות בעיקר בשל חוסר ידע לגבי החומרים ולגבי חומרים חדשניים בפרט, שיטות הטיפול השונות וגם בשל מידע סותר או מוטעה.

 

אינספור נשים מרבות לחפש אחר ‘עיבוי שפתיים מחיר’ ברחבי הרשת, אך חשוב מאוד להדגיש כי בכל תהליך רפואי אסתטי לא המחיר חשוב או קובע האם לעבור את הטיפול או לא, אלא החיפוש אחר המאסטרו. הרופא המקצועי והמנוסה שיבצע את הטיפול תוך התאמה מדוייקת לכל מטופלת או מטופל, תוך שימוש בחומרים איכותיים ברמה הגבוהה ביותר ובדיוק מירבי כדי לפסל ולעצב את השפתיים בצורה המושלמת לכם ולמבנה הפנים שלכם. התוצאה צריכה להיות ברורה: שפתיים מושלמות, בריאות, רכות ומלאות במראה טבעי ונכון לכם.

מהלך הטיפול לעיבוי שפתיים

עיצוב ועיבוי השפתיים הוא למעשה סוג של אומנות, הרופא המטפל חייב להכיר לעומק את האנטומיה המורכבת של אזור השפתיים ואת הפרופורציות הנכונות בנוסף למיומנות גבוהה וניסיון ומיומנות בתחום עיצוב ופיסול הפנים. 

לאחר פגישת היעוץ והאבחון עם המאסטרו, אזור השפתיים יימרח עם משחה מאלחשת להרגעת המקום, יבצע את מספר הזרקות החומר הנדרשות לאזורים הספציפיים שנקבעו בעת היעוץ ובאמצעות אצבעותיו, הרופא יעסה ויפסל את השפתיים לקבלת המראה המעוצב המושלם שישתלב באופן הרמוני עם מראה הפנים.

השימוש בחומצה היאלורונית (היאלורונן) איכותית גמישה ועשירה בלחות לא רק ממלאת ומעבה את השפתיים אלא גם משפרת את הטקסטורה שלהן (צורניות, מרקם וזוויות) ומונעת תחושת יובש.

לאחר הטיפול הקצר יתכנו נפיחויות קלות או שטפי דם עדינים באזור, לאחר שאלו יחלפו כעבור ימים בודדים ניתן יהיה להבחין בעיבוי משמעותי ובשפתיים בריאות ומלאות נוכחות.

מהן תופעות הלוואי של הטיפול?

תופעות הלוואי של עיבוי שפתיים הן קלות וזמניות כאשר לרוב מדובר בנפיחות קלה של אזור השפתיים, שטפי דם וסימנים כחולים קלים באזורי ההזרקה אשר חולפים לאחר מספר ימים בודדים וניתן לטשטשם בעזרת איפור.
תופעות נוספות שעלולות להופיע הן כאבים קלים או תחושת אי-נוחות באזור השפתיים שגם הם חולפים לאחר מספר ימים.

יתרונות השימוש בחומצה היאלורונית בעיבוי שפתיים

  • זוהי השיטה הבטוחה והיעילה ביותר לעיצוב ועיבוי השפתיים, שכן החומצה ההיאלורונית משתלבת באופן מושלם עם זו הנמצאת באופן טבעי ברקמת העור שלנו, מה שמונע היווצרות אלרגיות, גבשושיות ובמיעוט תופעות לוואי באופן יחסי.
  • הזרקת החומצה ההיאלורונית, כחלבון טבעי הקיים גם ברקמת העור שלנו, מאפשרת פתרון זמני יחסית למי שטעמם ישתנה והם לא ירצו להישאר עם המראה ובמידה ויאהבו יוכלו להמשיך פעם נוספת בהזרקה.
  • השיטה הייחודית שלנו יחד עם החומרים האיכותיים ביותר מבטיחה דיוק מירבי ותוצאה טבעית, פרופורציונלית ומושלמת תוך יצירת יחס אידיאלי בין השפתיים החדשות למראה הפנים, מבלי להסגיר את הפרוצדורה.
  • שימוש בחומצה היאלורונית למילוי ועיבוי השפתיים, בהשוואה לחומרים אחרים, מעניק לשפתיים תחושה ומראה טבעי יותר ותוצאות הטיפול ניכרות מיידית.

האם קיים סיכון בהזרקת חומצה היאלורונית לשפתיים?

החומצה ההיאלורונית במיוחד בהשוואה לחומרים אחרים הינה בטוחה ומעניקה את התחושה והמראה הטבעיים ביותר בעיבוי השפתיים. אך יחד עם זאת, כאשר ההזרקה נעשית על-ידי רופא לא מקצועי ומיומן, כאשר הטיפול אינו מבוצע תחת תנאים סטריליים קפדניים וכאשר נעשה שימוש בחומצה לא טהורה שלא יוצרה על-פי כל התקנים המחמירים, עולה הסיכון לסיבוכים כגון: דימום מפגיעה בכלי הדם העדינים בשפתיים, נזקים אסתטיים של חוסר פרופורציה, סימטריה או מראה מוגזם ומלאכותי ואף זיהומים חמורים.

אין להקל ראש בבחירת הרופא המטפל, כל טעות עלולה לגרום לסיבוכים אסתטיים ורפואיים.

מהו משך הטיפול?

הטיפול לעיצוב ומילוי השפתיים נחשב לטיפול פשוט וקל יחסית, אך עדיין דורש מיומנות, מקצועיות וניסיון של הרופא המטפל. משך הטיפול הינו מהיר ואורך בין 15 ל-20 דקות בלבד.

האם ניתן לחזור לשגרה לאחר הטיפול?

זמן ההחלמה הינו קצר ביותר וניתן לחזור לשגרת היום מיד לאחריו.
בשעות הראשונות שלאחר הטיפול חשוב להימנע משתיית משקאות חמים ומעישון. תיתכן תחושת רגישות בשל נפיחות קלה באזור השפתיים. מומלץ לעסות ממש בעדינות את האזור המוזרק לכמה דקות במשך יומיים או ארבעה ימים לאחר הטיפול.

עיצוב האזור העדין של שקעי העיניים הינו תהליך קצר, פשוט יחסית, אפקטיבי ואסתטי המאפשר לפתור כמה בעיות בו-זמנית ומניב תוצאה מיידית של מראה טבעי, צעיר, עירני ורענן המשפר באופן ניכר גם את מראה כל הפנים.

למי מתאים הטיפול?

נשים וגברים כאחד ובכל הגילאים יכולים ליהנות מהטיפול לעיצוב ועיבוי שפתיים. כמובן שמתחת לגיל 18 נדרשת הסכמת ההורים.

מילוי ועיבוי השפתיים מתאימה לכל מי שמעוניין לשפר את מראה השפתיים, למי שיש שפתיים דקות או צרות וחסרות נפח, לא סימטריות, למי שאין תיחום מוגדר של השפתיים ולמי שחפץ להתחדש בשפתיים מלאות וחושניות.

איך לוודא שתוצאת הטיפול לא תהיה מוגזמת או מלאכותית?

המאסטרו, ד"ר דניצ'ק, העומד בראש First Esthetic Clinic, הינו בעל רישיונות בין-לאומיים לטיפול ברפואה אסתטית ובעל ניסיון רב של אלפי מטופלים בארץ ובחו"ל שעברו מגוון טיפולי אסתטיקה אצל הדוקטור וקיבלו, באופן עקבי וגורף, בדיוק את מה שרצו ואף מעבר לכך.

כמה זמן מחזיק הטיפול לעיבוי שפתיים?

הטיפול בהזרקת החומצה ההיאלורונית מחזיק מעמד עד כשנה לאחר ההזרקה. כמובן שגורמים כגון עישון, תנועות פנים מרובות, אורח חיים וכמות האנזים המפרק את החומצה בגוף המטופל משפיעים על טווח זמן זה.

לאחר תקופה של חצי שנה, החומר יחל להתמוסס ולהיעלם לאטו ללא כל פגיעה במראה או במבנה השפתיים. כאשר החומר יתפוגג לגמרי ניתן יהיה להגיע לטיפול נוסף.

כיום, בעולם הרפואה האסתטית יש מקום ליותר ויותר פתרונות חדשניים וחכמים, ללא ניתוחים פולשניים, סיכונים וסיבוכים ובזמן החלמה מהיר. ההתפתחות של פרוצדורות הטיפולים, חומרי ההזרקה האיכותיים והמשובחים שקיימים והניסיון הרב של ד"ר דניצ’ק, מבטיחים כי מגוון הטיפולים המוצעים אצלנו לאזור הפנים ולשתפיים בפרט הינם בטוחים, מקצועיים ונותנים תוצאות יפות, אסתטיות וטבעיות.

אנו עושים שימוש אך ורק בחומרי המילוי האיכותיים ביותר המיוצרים על-פי תקני האיכות המחמירים ביותר. ברשת שלנו, כל התכשירים המכילים חומצה היאלורונית, מאושרים על ידי משרד הבריאות הישראלי וה- FDA האמריקאי או ה- CE האירופאי.

בסופו של דבר כולם שואפים להיראות ולהרגיש יפים, טבעיים וחיוניים יותר ולנו יש בהחלט את הכלים והידע לעזור ולהגשים זאת.

THE SYMPHONIES

הטיפולים המנצחים

המבחר, האיכות, החדשנות, הידיים של המאסטרו והתוצאות