מזותרפיה חדשנית להחלקת קמטים בפנים, סביב העיניים ובצוואר

First Esthetic Clinic וד"ר דניצ'ק העומד בראשה גאים להציג שתי פריצות דרך במקום אחד:

מזותרפיה חדשנית להחלקת קמטים בעזרת חומרים רפואיים חדישים

טיפול מוקפד לשיפור משמעותי של מרקם העור בטווח מיידי בעזרת הזרקה של חומרים רפואיים חדישים המבטיחים החלקת קמטים, שיפור איכות ומרקם העור ויוצרים מראה טבעי מתוח של הפנים, סביב העיניים והצוואר.

ליהנות מהמראה החדש שלך ולהרגיש מצוין

מזותרפיה להחלקת קמטים בעזרת חוטים רפואיים מזוטליאלים חדישים

טיפול מדויק לשיפור משמעותי של מרקם העור בטווח מיידי בעזרת חוטים רפואיים מוצקים, חזקים ומתקדמים המבטיחים החלקת קמטים והרמה אופטימלית טבעית של העור בפנים, סביב העיניים ובצוואר.

ליהנות מהמראה החדש שלך ולהרגיש מצוין

יופי של טיפולים. יופי של תוצאות.

יופי של טיפולים. יופי של תוצאות.

טיפולים חדשניים, פשוטים, ידידותיים למטפל ולמטופל ונטולי כאב.

ליהנות מהמראה החדש שלך ולהרגיש מצוין

לפני
אחרי
לפני
אחרי
לפני
אחרי
לפני
אחרי
לפני
אחרי

חשוב לדעת!

השימוש בחומרים ובחוטים חייב להיעשות אך ורק על-ידי רופא מיומן ומנוסה.
ד"ר דניצ'ק הנו בעל רישיונות בין-לאומיים לטיפול ברפואה אסתטית ובעל ניסיון רב של אלפי מטופלים בארץ ובחו"ל.

כל מה שחשוב לדעת על מזותרפיה להחלקת קמטים

מזותרפיה (Mesotherapy) היא טכניקה אשר פותחה במקור בצרפת על-ידי רופא בשם מישל פיסטור (Michel Pistor) בראשית שנות החמישים. בעיקרו של דבר מזותרפיה משמשת לטיפול בעור ובשרירים. באסתטיקה של הפנים, מזותרפיה כוללת הזרקה של כמויות מדודות של ויטמינים מינרלים וחומרים נוספים המונחים ממש מתחת לפני העור. המזותרפיה משמשת לטיפול במגוון רחב של מצבי עור לרבות עור מזדקן, עור יבש, צלקות, והיפר-פיגמנטציה.

 בדרך כלל מוצעת סדרה של 3-5 טיפולים בעזרת מזותרפיה להחלקת קמטים לקבלת התוצאות הטובות ביותר, אך לעיתים קרובות המטופלות רואות שיפור במרקם העור שלהן כבר לאחר הטיפול הראשון. הזרקות מזותרפיה מתבצעות לרוב בעזרת חומרי הרדמה מקומיים מכיוון שהן מאטות את ספיגת החומרים המוזרקים ומאפשרות להם להתפזר עמוק יותר ובריכוז גבוה יותר למיקום הפעולה הרצוי באזור הטיפול.

 האפקט והתוצאות של טיפולי מזותרפיה באים לידי ביטוי בצורה הטובה ביותר בהצערת פנים, החלקת קמטים, הפחתת פגמים וצלקות, אקנה ושחזור הזוהר של העור. במקרה של שימוש במזותרפיה להחלקת קמטים תוכנית הטיפול עשויה לכלול סדרה טיפולים המתוכננים בהפרשים של ימים עד שבועות בין טיפול לטיפול תלוי כמובן במצב עור הפנים ורמת הקמטים. בדרך כלל ניתן לראות תוצאות גלויות מיידיות. מהירות התוצאה תלויה באזור בו נעשה הטיפול והיקף הבעיה.

למה להשתמש במזותרפיה?

הזדקנות עור הפנים המושפעת הן מתוצאות הזמן והן מאירועי היומיום והשפעות הסביבה בה אנו חיים, באה לידי ביטוי בין היתר דרך קמטוטים דקים, קמטים, ריפיון ואובדן המתיחה והאלסטיות של העור. אחת הדרכים היעילות ביותר להתמודד עם השפעות הזמן והאקלים על העור שלנו היא באמצעות טיפולי מזותרפיה.
המזותרפיה, פיתוח ביו-רפואי חדשני הפועל בשני מישורים: שיטת הטיפול וסוג החומרים המוזרקים אל תוך העור. עיקרו של הטיפול מתבצע עם החדרה עמוקה, אל תוך השכבה האמצעית של העור, של מחבר ויטמינים, מינרלים, חומצות אמינו, קואנזימים ונוגדי חמצון, תרכובות אלה מורכבות על-ידי הרופא המטפל בהתאם למצב העור של המטופל, במטרה לעודד הידרציה של העור ובכך להתחיל תהליך של בניית קולגן מחדש.

שיטת הטיפול האינטרו-דרמלית היא למעשה הזרקות ממוקדות באמצעות מחטים דקיקות במיוחד אל תוך העור, תוך שימת דגש על זוויות החדרת המחטים וצפיפות הזריקות, אשר יחד עם תרכובת החומרים המזינים אל תוך איזורי הטיפול מזינים באופן ישיר את עור הפנים, ממריצים ומגבירים את מידת האלסטיות שלו ומסייעים בהגברת ייצור הקולגן באיזור באופן טבעי, עד שעור הפנים הופך לרענן וזוהר.

מזותרפיה לטיפולי פנים יכולה לשמש כטיפול עצמאי או בשילוב עם טיפולי אנטי-אייג'ינג אחרים כמו בוטוקס וחומרי מילוי. השילוב בין מזותרפיה לטיפולים נוספים פועל בצורה יעילה מאוד מכיוון שכל שיטת טיפול עובדת באופן ספציפי בתוך העור ותורמת את החלק השלה, כך שהסכום יוצא גדול מסך חלקיו.  כאשר לעיתים, מחליט הרופא המטפל (עוד בשלב האיבחון הראשוני) לבצע טיפול מזותרפיה המשלב בתוכו גם הזרקת חומצה היאלורונית כך שנוסף על ריענון והחלקת עור הפנים, מתקבל גם אפקט מילוי עדין והחזרת הנפחים אל רקמות שומן העור המדולדלות והתוצאה המתקבלת היא שהאיזור גם עבר מעין מתיחה. ובכך מתקבל אפקט משולב של החלקת קמטים שטחיים, העור מקבל את הרעננות, הגמישות והבוהק שחסרו לו ובעיקר טיפול ומיזעור הנזקים היום-יומיים הנגרמים לעור.

טיפולי מזותרפיה מתאימים לא רק לאיזור הפנים, אלא גם לאיזורי הצוואר, המחשוף וכפות הידיים.

מה היתרונות של מזותרפיה בטיפולי אנטי-אייג'ינג?

מזותרפיה לטיפולי פנים כוללת את כל המרכיבים הדרושים שגופנו צריך לייצור מחדש של קולגן. היא משפרת משמעותית את רמת ההידרציה (לחות) של העור וכתוצאה מכך מהווה פתרון אופטימלי להחלקת קמטים. מזותרפיה נחשבת ליעילה מאוד לשיפור המבנה הסלולרי של העור הכולל עלייה להגנה על תאי העור, עלייה בתאים הסיביים המצאים ברקמת העור המשמעותיים ביותר מבחינת אנטי-אייג'ינג, עלייה בקולגן החוץ תאי ועלייה באלסטין.

מהן טכניקות ההזרקה לטיפול בקמטים בעזרת מזותרפיה?

ברפואה אסתטית, טיפול במזותרפיה להחלקת קמטים שנעשה על-ידי רופא מומחה מיומן ומנוסה לרוב משתמשים בשילוב של שתי טכניקות כאשר לכל טכניקה יש את האפקט הייחודי שלה בטיפול. כל טיפול בסדרת טיפולים באמצעות מזותרפיה כולל הזרקות שטחיות של חומרים חיוניים שונים לבריאות העור ושיקומו באמצעות מחטים קצרות, עדינות ומיוחדות.

פפולה (Papule) הנה טכניקת טיפול שטחית כאשר עומק המחטים המיוחדות מגיע ל- 1 מילימטר עד 2 מילימטר בלבד למפגש שבין האפידרמיס והדרמיס. טכניקה זו נחשבת לטובה ביותר לטיפול בהחלקת קמטים. ערפול (Nappage) הנה טכניקת טיפול כאשר עומק המחטים המיוחדות מגיע ל- 2 מילימטר עד 4 מילימטר לשם כיסוי שטחים גדולים יותר בעור הפנים.

ממה מורכב טיפול המזותרפיה לפנים?

החומרים המשמשים בטיפולי המזותרפיה כוללים מחבר ויטמינים, מינרלים, חומצות אמינו, אנטי-אוקסידנטים, נוגדי דלקת, תמציות הומאופתיות צמחיות ועוד.
ברוב המקרים הם כוללים בתוכם גם חומרי מילוי כגון החומצה ההיאלורונית.
חומרי המזותרפיה הינם חומרים סטריליים, איכותיים ואינם מבוססים על תרופות, אך פרוטוקול החומרים נבנה באופן אידיווידואלי לכל מטופל על-ידי הרופא המטפל.

למי מתאים הטיפול?

טיפולי המזותרפיה מיועדים לכולם – נשים וגברים כאחד ובטווח גילאים רחב, ומומלצת במיוחד לנו כמי שחשופים לשמש הישראלית החמה ברוב ימות השנה.

את טיפולי המזותרפיה בהחלט מומלץ להתחיל בגיל בו מזהים בבירור את הסממנים הראשונים להתבגרות והתייבשות העור והופעת הקמטים הראשונים שמן הסתם ללא טיפול עוד יעמיקו.

מתי ניתן לראות את תוצאות הטיפול?

התוצאות משתנות מאדם לאדם וכיצד הוא מגיב לטיפול ובהתאם לסוג העור, אך על פי רוב כבר לאחר הטיפול הראשון ניתן לראות שינוי מרענן וטוב במראה עור הפנים. עם גמר סדרת הטיפולים שנקבעו מראש התוצאה המלאה והמרהיבה כבר בהחלט ניכרת לעין עם עור מתוח, מוחלק, רענן וזוהר.

האם התוצאה נשמרת לאורך זמן?

התוצאות אכן נראות לעין לאורך זמן ולאחר סדרת טיפולים בה הרופא יוצר מנגנון ביולוגי שמחזק ומשקם את רקמת העור התוצאה תחזיק מעמד זמן רב יותר. אך כמובן שניהול שגרת טיפוח יומיומית ואורח חיים בריא ומאוזן מסייעים לאפקט ארוך יותר. יחד עם זאת, חשוב לזכור כי איננו יכולים לעצור לגמרי את הזמן, אירועי החיים והשפעות הסביבה גם הן בעלות אפקט ניכר על מצב העור, על-כן מומלץ לנהל ביקורי תחזוקה על-פי המלצת הרופא המטפל.

לאחר סיום סדרת הטיפולים שנקבעה, התוצאה אפקטיבית למשך של בין 8 – 6 חודשים, זאת כאמור, בהתאם למטרת הטיפול, מצב העור, איכות החומרים ואופן הביצוע.

כיצב מתבצע טיפול המזותרפיה?

כיאה לטיפול אסתטי מתקדם וקצר, המזותרפיה אינה הליך נתוחי ואינה כוללת חיתוך של העור או צורך בהרדמה מלאה, כאשר האיזור מחוטא בחומר אנטיספטי ומאולחש, הרופא המטפל מזריק באמצעות המחטים הזעירות את החומרים באופן מדוד ומדוייק היישר אל תוך הנקודות הנבחרות ובעומק הנכון. הרכב החומרים, שכבת העור אליה יוחדרו החומרים וצפיפות ההזרקות תלויות במטרות הטיפול ומוגדרות באיבחון הראשוני אותו יעבור המטופל.

איך זה מרגיש לאחר טיפול במזותרפיה?

נפיחות שטחית קלה באזור המוזרק שתיעלם בתוך מספר שעות או ימים ספורים תלוי כמובן בסוג העור, מצבו והרגישות שלו. יתכנו סימני מחט קטנים שגם הם ייעלמו בתוך זמן קצר. תופעות לוואי אחרות במקרה של טיפולי פנים באמצעות מזותרפיה הן נדירות. האפקט של הטיפול הוא פנומנלי וכבר בטיפול הראשון ניתן להבחין בשינוי למראה עור בריא יותר, רענן יותר והכי חשוב נטול קמטים וקמטוטים. ככל שממשיכים בסדרת הטיפולים לפי התוכנית שיצר הרופא המומחה התוצאות רק הולכות ומשתפרות ונשמרות לתקופה ממושכת.

איך טיפולי פנים במזותרפיה יכולים להצעיר את העור?

ראשית, כפי שכבר ציינו קודם כל החומרים המוזרים לעור הינם חומרים הקיימים בו באופן טבעי. טיפול במזותרפיה הכולל גורמי צמיחה הממריצים את הפיברובליסטים שהם התאים השכיחים ביותר ברקמת החיבור לייצר קולגן שהוא מבנה התמיכה העיקרי לעור. ברגע שמגיעים למצב של עור יציב המועשר בקולגן הוא הופך להדוק יותר וכך תומך ברקמות הרכות של הפנים.

מה היתרון של שימוש במכשיר מזותרפיה לטיפולי פנים?

המכשיר המשמש להזרקה בטיפול מזותרפי מספק מספר יתרונות על פני הזרקה ידנית כמו סטנדטיזציה של ההליך המביאה למצב של הזרקה באופן רציף, חישוב מדויק יותר של כמות החומרים המוזרקים, הגעה לעומק המתאים ביותר ולאזורים ספציפיים מוגדרים וכמובן שיפור נוחות המטופלות הן בהפחתת הכאב והן בקיצור של משך ההליך הטיפולי.

לסיכום

טיפול להחלקת קמטים ורענון העור אינו מצריך ניתוח פלסטי אלא מבוסס על חומרים טבעיים, פועל בצורה טבעית והתוצאה גם היא טבעית ומחמיאה. המזותרפיה היא ללא ספק אחד מטיפולי הרפואה האסתטית המדוברים והמבוקשים ביותר כיום, בהיותה שיטת טיפול המבוססת על עידוד יצירת קולגן ואלסטין לחידוש תאים ומיצוק העור ותורמת למראה עור חלק רענן וצעיר.

הדור הבא של טיפולי הפנים, אם תרצו.

המזותרפיה קיימת כבר עשרות שנים, בעבר שיטה זו שימשה לטיפול בכאב באמצעות החדרה מבוקרת של תרופות שונות ועם התקדמות שיטות הטיפול בתחום הרפואה האסתטית, המזותרפיה יושמה לשימוש יעיל גם בתחום האסתטי כטכנולוגיה חדשנית המותאמת לכל אחד באופן אישי כדרך אפקטיבית ומהירה להחדרת חומרים מזינים ונוגדי חמצון שונים ישירות לשכבת הדרמיס ובכך להגיע לתוצאות אופטימליות של התחדשות ושיפור מרקם העור ומתיחתו, העלמת קמטים, צלקות אקנה ועוד.

הטיפול אינו טיפול פולשני ומדובר במספר זריקות עדינות, המבוצעות לתקופה של מספר טיפולים מוגדר, באמצעות מחטים זעירות המחדירות חומרים טבעיים העשויים מצמחים ומינרלים שונים לתוך העור ובכך משקמות את מראה העור בהדרגתיות ונותנות מענה מהיר ונטול כאבים לטיפול באיזורים בעייתיים בגוף כמו חידוש ושיפור מראה עור הפנים, התחדשות איזור הצוואר והמחשוף, העלמת סימני מתיחה וצלוליטיס.

תוצאות טיפולי המזותרפיה נחשבות לאפקטיביות במיוחד הודות ליתרונותיה, החומרים הטבעיים המוזרקים לגוף אינם יוצרים תופעות לוואי כלשהן שכן הגוף מכיר ומורגל אליהם, הקולגן והאלסטין הנדרשים לצורך התחדשות מרקם וגמישות העור מיוצרים במהירות ובאופן טבעי על-ידי דקירות המחטים העדינות הממריצות את זרימת הדם לאיזורים המוזרקים ומעודדות את ייצור החלבונים. בנוסף לעובדה שההליך אינו כירורגי, אינו כרוך בכאבים או צורך בהרדמה מלאה וההתאוששות מהירה במיוחד, המזותרפיה נחשבת לשיטת טיפול בטוחה, יעילה ומתקדמת בעולם האסתטיקה הרפואית.

על הצלחתו הרבה של טיפול המזותרפיה במניעת הזדקנות העור ושיפור מראה הפנים כבר נאמרו שבחים רבים ואין ספק שבעשור האחרון תפסו טיפולי המזותרפיה מקום של כבוד בתור אחד השחקנים המרכזיים בדור החדש של האנטי אייג’ינג בארץ ובעולם.

למרפאתנו First Esthetic Clinic  והעומד בראשה ד"ר דניצ’ק, ניסיון רב שנים בטיפול אסתטיקה ויופי בשיטות המתקדמות והבטוחות ביותר וללא ניתוח. החוטים וחומרי המילוי הנמצאים בשימוש במרפאה הם כולם באיכות הגבוהה ביותר עם אישור ה-FDA אמריקאי או ה-CE האירופי.

THE SYMPHONIES

הטיפולים המנצחים

המבחר, האיכות, החדשנות, הידיים של המאסטרו והתוצאות