הרמת צוואר-העלמת קמטים בצוואר

ככל שהשנים חולפות, העור שלנו שמתבגר יחד אתנו מאבד את האלסטין והקולגן האחראים למיצוק וגמישות, גם גורמים חיצוניים כגון קרני השמש האולטרה סגוליות עוזרים לייבוש העור ולהיווצרות קימטוטים. עם היחלשות העור כח הכבידה הופך לגורם דומיננטי בצניחת שריר הפלטיסמה ועור הפנים מתקמט וצונח. קו הלסת נראה נפול, מתחילים להופיע קמטי עור ועור הצוואר שהיה יפה ומתוח הופך נפול והמחשוף מתקמט.
כיום, תודות לטיפולים אסתטיים מתקדמים ניתן לשפר את מראה העור ולקבל צוואר מתוח יפה וצעיר.

שיטות הטיפול:

בוטוקס, שהפך לאחד מהמהפכים הגדולים בעולם הטיפולים האסתטיים ושינה לחלוטין את תחום הצערת עור הפנים. הזרקת בוטוקס לשריר הפלטיסמה המכסה את צידי הצוואר ומתמזג עם שרירי הלסת, צידי הפה והלחיים. הבוטוקס מרפה את השריר המכווץ, ממלא ומחליק את קמטי הצוואר ומשפר את מראה קו הלסת. הכל בזמן קצר, ללא כאב, עם החלמה מהירה במיוחד ועם תוצאה נראית לעין בתוך מספר ימים.

ליהנות מהמראה החדש שלך ולהרגיש מצוין

מתיחת הצוואר באמצעות חוטים רפואיים. שיטה חדשנית ואחת מהיעילות ביותר עבור מתיחת הצוואר ללא ניתוח. הטיפול הקצר נעשה בהרדמה מקומית בעת שהחוטים מוחדרים אל נקודות מדוייקות הנבחרות מראש ובאמצעותם מותחים את עור הצוואר, לאחר אפקט המתיחה וההרמה מתקבל מראה צוואר וקו לסת מתוח, רענן וללא קמטים. מה גם שהחוטים בהם אנו משתמשים מעודדים את הגוף להגביר את קצב ייצור הקולגן והאלסטין, החלבונים התורמים לשיפור מרקם העור, אשר יחד משלימים את יצירת המופת ויוצרים אפקט משמעותי של הצערת העור ושיפור חיוניותו. זמן ההחלמה קצר ביותר וניתן לחזור לשגרה במיידית.

למרפאתנו First Esthetic Clinic והעומד בראשה ד"ר דניצ’ק, ניסיון רב שנים בעיצוב ופיסול פנים בשיטות המתקדמות והבטוחות ביותר להעלמת קמטים בפנים ללא ניתוח.

החוטים וחומרי המילוי הנמצאים בשימוש במרפאה הם כולם באיכות הגבוהה ביותר עם אישור ה-FDA אמריקאי או ה-CE האירופאי.

ליהנות מהמראה החדש שלך ולהרגיש מצוין

להתייעצות עם ד"ר דניצ'ק ולקביעת תור, מלאי את הפרטים

THE SYMPHONIES

הטיפולים המנצחים

המבחר, האיכות, החדשנות, הידיים של המאסטרו והתוצאות