הרמת גבות

הגבות הן המסגרת הטבעית של העיניים, לצורתן ומיקומן יש תפקיד חשוב במראה הפנים.
עם תהליך ההתבגרות הטבעי של העור המאבד עם השנים מהאלסטיות ומהנפח, עור הפנים ואתו הגבות מתחילים לצנוח ועם כל שנה שעוברת הן ממשיכות לרדת כלפי מטה כך שנוצרת כבדות על העפעפיים העליוניים, איזור העיניים פחות פתוח ומראה הפנים נראה עייף ובעל חזות בוגרת ונטולת חיוניות. צניחת הגבות הינה בלתי נמנעת אך בהחלט קיימות שיטות רבות להחזירן למקומן הטבעי ולהעניק לך חזות צעירה וקורנת יותר.

המטרה: תיקון צניחת הגבות, שבין היתר גם מטשטשת את הקימטוטים סביב העיניים, הרמה ופתיחת העיניים והענקת מראה צעיר, טבעי, מורם ומתוח

ליהנות מהמראה החדש שלך ולהרגיש מצוין

שיטות הטיפול:

חומצה היאלרונית
כולנו שמענו ומכירים את נוסחת הקסם, החומצה ההיאלרונית עקב היותה חומר טבעי המיוצר בגופנו ובטוחה לשימוש, הפכה למרכיב משמעותי בטיפולי האנטי-אייג’ינג לפנים.
החומר מוחדר לקצה החיצוני של הגבה ובעצם מרים אותה כלפי מעלה ופותח את כל איזור העיניים. התוצאה מיידית ומשתפרת עם אגירת הנוזלים ההדרגתית, כאשר החומצה המוזרקת משתלבת עם זו הקיימת ברקמות, היא מקנה נפח ועיבוי לרקמות שהצטמקו, לחות ואלסטיות לעור ומקנה לפנים מראה אסתטי וצעיר יותר.

"בוטוליניום טוקסין" או כפי שאתן מכירות אותו - ה "בוטוקס"

עוד זריקת קסם להקפאת הזמן – הבוטוקס, שהפך לשם דבר בטיפולי הרפואה האסתטית הוא קוקטייל של חלבונים העוברים הפקה בתנאי מעבדה סטריליים. החומר המוזרק מחליש ומרפה את השרירים הגורמים לירידת הגבות, מפחית את תופעת הצניחה, מה שגורם לפתיחת העיניים, מרפה את שרירי ההבעה בין הגבות ונותן אפקט של מצח מורם.
זהו טיפול מהיר, קצר ובטוח ונותן מענה אידיאלי לתקופה.  בכדי לשמר את התוצאות וליהנות מהן לאורך זמן מומלץ לחזור על הטיפול כל מספר חודשים.

דרך נוספת להרמת הגבות היא באמצעות חוטים רפואיים מהמתקדמים בעולם האסתטיקה. החוטים מוחדרים אל נקודות מדוייקות הנבחרות מראש ומושכים כלפי מעלה את הרקמות עליהן מונחות הגבות. הגבות ימוקמו במיקום אידיאלי וטבעי בהתאם למבנה הפנים של המטופלת. החוטים בהם אנו משתמשים מעודדים את הגוף להגביר את קצב הייצור של הקולגן והאלסטין, החלבונים התורמים לשיפור מרקם עור הפנים, שניהם יחד משלימים את יצירת המופת ושומרים על התוצאות לאורך שנים.

למרפאתנו First Esthetic Clinic והעומד בראשה ד"ר דניצ’ק, ניסיון רב שנים בעיצוב ופיסול פנים בשיטות המתקדמות והבטוחות ביותר להעלמת קמטים בפנים ללא ניתוח.

החוטים וחומרי המילוי הנמצאים בשימוש במרפאה הם כולם באיכות הגבוהה ביותר עם אישור ה-FDA אמריקאי או ה-CE האירופאי.

ליהנות מהמראה החדש שלך ולהרגיש מצוין

להתייעצות עם ד"ר דניצ'ק ולקביעת תור, מלאי את הפרטים

THE SYMPHONIES

הטיפולים המנצחים

המבחר, האיכות, החדשנות, הידיים של המאסטרו והתוצאות